kiri.karule@gmail.com | +372 5330 2922

Mida ma saan Teile pakkuda

Eelkõige olen ma ikkagi ÕHTUJUHT. Seega peamiselt saan Teile pakkuda ennast erinevaid sündmusi juhtima. Pean enda tugevuseks laia ampluaad ürituste juhina ning seetõttu võib mind leida juhtimas nii eraisikute pidusid (sünnipäevad, pulmad, suguvõsa kokkutulekud jne) kui ka firmade omi (firma sünnipäevad, suvepäevad, talvepäevad, avamised jne).

Kõige rohkem erutavad mind peod, kus mind juhina pannakse mingisse ootamatusse rolli. Näiteks olen kehastanud legendi järgi firma uut töötajat, kellele boss on teinud enne lõplikut töölevõtmist ülesande firma pidu juhtida. Samuti suurt klienti, kes on ennast juba peo alguses kiiresti õhtujuhiks joonud ja hakkab juba üsna peo alguses ise rahvast suunama ja tegevusi pakkuma. Loetelu võiks jätkuda.

Kõige olulisem on koos tellijaga enne pidu maha istuda ja rahulikult (ent samas kirega) mõtteid vahetada selle üle, et mis pidu ja kuskohas tulemas on ning kellele külaliste näol suunatud. Ja mida korraldajad ise peolt ootavad ning mida nad üldse näha ei taha. Siis saan juba omalt poolt tegevusi ja esinejaid pakkuda ning täpsustub ka minu roll õhtujuhina.