kiri.karule@gmail.com | +372 5330 2922

Mina teistest

Siin plaanin kiita inimesi ja firmasid, kes minu arvates seda kõige enam väärivad.

ÕHTUJUHTIDEST tõstan esile neid, kellega koos on mul laval või murul kõige kindlam tunne olnud. Naistest on vaieldamatult kõige parema publikutunnetusega Mariana Gutjuma ja Liina Randpere. Mehi tooks välja rohkem. Tanel Saar, Margo Teder, Erki Aule, Kalle Kõiv, Tauri Tallermaa, Leho Luukas, Venno Loosaar, Tõnis Milling.  Neid on veel. Inglise ja soome keeles oskab suurepäraselt rahvast suunata Andres Torm.

BÄNDIDEST on raske kedagi eriti suurelt välja tuua, sest peod on nii erinevad ja samuti peolised. Samas pole ma suurtel pidudel kunagi näinud, et “James Werts World Project” http://saksofon.ee/james-werts-world-project rahvast käima ei saa. Või keegi “The Swingers`i” järgi ei tantsi.

Pulmades on minu lemmikud:
“Jupiter” (www.facebook.com/AnsambelJupiter/)
“Onud”  http://onud.ee/
“Sleepwalkers” (www.sleepwalkers.ee)
“Dreamers” (http://dreamers-band.com/)
“Trio Comodo”
“Dance-O-Phones”

Ainuke “kahemehebändid”, kellega koostööd julgen teha, on Antti Kammiste ja Ivo Linna ning “Puuluup”.

CATERINGID on väga erinevad ja seetõttu toon välja kolm oma lemmikut. Need on „Carmen Catering“, “Tervise Catering” ja “Põhjala Catering”.

FOTOGRAAFIDEST
Väga palju superhäid tegijaid. Fotograafide puhul tuleb vaadata, kas nende pildid kõnetavad teid või mitte. Mind kõnetavad eriti (ja mahuvad suvalises järjekorras hetkel minu TOP 10-sse) järgmised fotograafid:

Annika Metsla- www.annikametsla.com
Valdur Rosenvald
Gerry Sulp
Rando Tomson
Rene Riisalu
Maaris Puust
Valmar Voolaid
Stina Kase
Carol Liis Metsla
Kersti Niglas