kiri.karule@gmail.com | +372 5330 2922

Mina teistest

Siin plaanin kiita inimesi ja firmasid, kes minu arvates seda kõige enam väärivad.

ÕHTUJUHTIDEST tõstan esile neid, kellega koos on mul laval või murul kõige kindlam tunne olnud. Naistest on vaieldamatult kõige parema publikutunnetusega Mariana Gutjuma ja Liina Randpere. Mehi tooks välja rohkem. Kõigepealt iga ilmaga ja igat sorti üritust juhtima julgeks soovitada meest nimega Tanel Saar. Kindel valik on ka Margo Teder, Erki Aule, Kalle Kõiv, Tauri Tallermaa, Leho Luukas, Venno Loosaar või Tõnis Milling.  Lisaks on mul suuri pulmi juhtides olnud väga hea klapp ja koostöö Veikko Tääriga. Tema räägib nii, et naised aru saavad ja mina siis jällegi nii, et mehed ka.

BÄNDIDEST on raske kedagi eriti suurelt välja tuua, sest peod on nii erinevad ja samuti peolised. Samas pole ma suurtel pidudel kunagi näinud, et “James Werts World Project” http://saksofon.ee/james-werts-world-project rahvast käima ei saa.

Pulmades on minu lemmikud:
“Jupiter” (www.facebook.com/AnsambelJupiter/)
“Onud”  http://onud.ee/
“Sleepwalkers” (www.sleepwalkers.ee)
“Dreamers” (http://dreamers-band.com/)

Väiksematest kooslustest on alati väga hea kolmik Kammiste-Linna-Punder. Kusjuures nad võivad peole ka kahekesi tulla (suvalises jaotuses) ja ikka on hea.

CATERINGID on väga erinevad ja seetõttu toon välja kolm oma lemmikut. Need on „Carmen Catering“, “Tervise Catering” ja “Põhjala Catering”.

FOTOGRAAFIDEST
Väga palju superhäid tegijaid. Fotograafide puhul tuleb vaadata, kas nende pildid kõnetavad teid või mitte. Mind kõnetavad eriti (ja mahuvad suvalises järjekorras hetkel minu TOP 10-sse) järgmised fotograafid:

Annika Metsla- www.annikametsla.com
Valdur Rosenvald
Gerry Sulp
Krista Kõiv
Rene Riisalu
Elika Hunt
Mari Pukk
Stina Kase
Carol Liis Metsla
Kersti Niglas