kiri.karule@gmail.com | +372 5330 2922

Tule minuga mägedesse

Tegelikult võib igaüks mägedes käia. Tuleb ainult valida sulle sobiv kõrgus ja sinu kogemustele vastav raskusaste.

Et minu plaanides on tõusta iga riigi kõrgeimale tipule, siis olen väga avatud igasugustele ettepanekutele. Et läheks näiteks koos Madagaskarile. Või Süüriasse. Aga miks mitte Vietnami või siis Boliiviasse.  Või võtaks ette korraga kõik riigid, mis jäävad Guatemala ja Kolumbia vahele? Miks mitte.

Enamikel matkadel võin ja oskan grupijuhi kohused enda õlgadele võtta. Kõigil siiski mitte, sest mu teadmised ei ole veel igale kõrgusele grupijuhina minemiseks piisavad. Kuid töötan selles suunas edasi. Aktiivselt 🙂

Kui sul on peas meelierutav mõte esmakordselt mägedesse minna ja sa soovid asja arutada, siis võta minuga ühendust. Arutame. Ja kui ideed kannavad, siis lähmegi.

Või kui sul on mõne põneva maa külastamine plaanis ja sa tahaksid sinna juurde lisaväärtust kõrgeima tipu näol – anna teada. Äkki tulen punti.

Minu enda lähimate aastate plaanis on külastada selliste maade kõrgeimaid tippe:  Tansaania, Rwanda, Burundi, Keenia, Uganda, Kongo, Tuneesia, Armeenia, Aserbaidžaan, Türgi, Uus-Meremaa, Filipiinid, Argentiina, Tšiili, Uruguai, Paraguai, USA, Kanada, Jamaika, Kuuba, Belize, Honduras, El Salvador, Nicaragua, Costa Rica, Panama ja umbes 15 Aafrika lääneranniku riiki.

Aga millal ja kuhu täpselt – selle saame juba omavahel kokku leppida. Ja seda kindlasti näost-näkku, mitte meilitsi või telefonitsi.