kiri.karule@gmail.com | +372 5330 2922

Minu matkakaaslased

Loomulikult ei turni ma tavaliselt mägedes üksi. Siinkohal tutvustan teile (koos kerge kummardusega nende suunas) oma kalleid kaaslasi erinevatelt mägiteedelt.

Agur Jõgi (Norra `94, Tatrad `95, Rumeenia `96)
Erko Tamuri (Norra `94, Tatrad `95)
Rando Valt (Norra `94, Tatrad `95, Rumeenia `96, Island `09)
Sirje Raassild-Valt (Norra `94, Tatrad `95, Rumeenia `96, Island `09)
Marek Tamm (Norra `94, Tatrad `95, Rumeenia `96, Kaukasus `97)
Oliver Venda (Norra `94, Rumeenia `96)
Kaido Laine (Norra `94, Tatrad `95, Rumeenia `96, Kaukasus `97, Omaan `11)
Norman Lõuk (Norra `94)
Olle Tischler (Norra `94)
Ria Kase (Norra `94)
Tiia Lumet (Norra `94)
Aigi Habicht (Norra `94)
Katrin Mugra (Norra `94)
Krista Humal (Norra `94)
Aivo Antsman (Norra `94)
Aivo Antsmani pruut (Norra `94)
Fred Viidul (Tatrad `95, Rumeenia `96, Kaukasus `97, Pamiir `07, Aconcagua `10, Maroko `11, Kaukaasia `12)
Erika Jürgenson (Tatrad `95, Rumeenia `96)
Ave Lähker (Tatrad `95, Rumeenia `96, Kaukasus `97)
Tõnis Truuverk (Kaukasus `97)
Signe Kukin (Kaukasus `97)
Merike Hiir (Kaukasus `97)
Kadri Nõlvak (Alpid ja Sloveenia `04, Soome `05)
Katrin Roosileht (Alpid ja Sloveenia `04)
Veikko Täär (Alpid ja Sloveenia `04, Soome `05, Põhjamaad `05, Tšehhi/Saksa/Poola `06, Balkan `07)
Sigrit Uibo (Soome `05, Tšehhi/Saksa/Poola `06)
Kelli Uustani (Soome `05)
Kristin Pukka (Soome `05)
Mikk Saar (Soome `05)
Ivo Remmelga (Soome `05)
Edgar Tammus (Põhjamaad `05)
Mariliis Tael (Põhjamaad `05)
Endro Roosimäe (Tšehhi/Saksa/Poola `06, Hispaania `07, Alpid `08, Tansaania/Rwanda/Burundi `13, Aconcagua `15)
Tiia Prööm (Ungari `06, Hispaania `07, Balkan `07, Briti/Iiri `08, Balkan `08, Portugal `09, Island `09, Küpros `10, Baltimaad `11, Omaan `11, Tuneesia `14, Armeenia `16, Vietnam ’17)
Mari-Liis Dolenko (Hispaania `07, Portugal `09, Omaan `11)
Ivar Mäerand (Pamiir `07, Alpid `08)
Valdo Kangur (Pamiir `07)
Tarmo All (Pamiir `07, Island `09)
Argo Mere (Pamiir `07)
Tanel Tamm (Pamiir `07)
Pille Liivaauk (Pamiir `07)
Kadri Miller (Pamiir `07)
Raido Kukk (Pamiir `07)
Mikk Pääru (Pamiir `07, Aconcagua `10)
Ivo Vahtramäe (Pamiir `07, Aconcagua `10)
Liisa Loog (Pamiir `07)
Tuuli Kalberg (Pamiir `07, Island `09)
Rein Post (Pamiir `07)
Jaak Vaabel (Pamiir `07, Alpid `08)
Riina Ristimets (Balkan `07)
Kersti Vennik (Alpid `08)
Kristo Joosep (Balkan `08, Island `10)
Aino Kivila (Madalad ja Etna `09)
Kristel Ots (Portugal `09, Jaapan ja L-Korea `11)
Riho Raassild (Portugal `09)
Rene Pall (Portugal `09, Balkan ja Liechtenstein `09, Egiptus `10, Jaapan ja L-Korea `11, Kuuba ´14)
Evelin Järve (Portugal `09)
Kairi Saar (Balkan ja Liechtenstein `09, Jaapan ja L-Korea `11)
Tuuli Semevsky (Balkan ja Liechtenstein `09)
Aare Hommik (Alpid `09, Island `10, Iraan `10, Kaukaasia `12, Ararat `13, Armeenia `16)
Jaak Õunpuu (Aconcagua `10, Maroko `11)
Indrek Reino (Aconcagua `10)
Priit Õunpuu (Aconcagua `10)
Ragnar Joosep (Island `10, Maroko `11, Tansaania/Rwanda/Burundi `13)
Toomas Holmberg (Iraan `10, Kaukaasia `14)
Andero Saar (Iraan `10, Kaukaasia `14)
Airi Sokk (Iraan `10, Austraalia ’11/’12, Tansaania/Rwanda/Burundi `13)
Siivi Liivik (Iraan `10)
Kaiko Kell (Egiptus `10, Tansaania/Rwanda/Burundi `13)
Airi Altnurme (Maroko `11)
Heve Staal (Maroko `11)
Terje Rink (Maroko `11)
Sanna-Maria Rink (Maroko `11)
Ants Karu (Baltimaad `11, Vietnam ’17)
Kadri Peeters (Jaapan ja L-Korea `11)
Mikko Põder (Jaapan ja L-Korea `11, Kilimanjaro `13, Kaukaasia `14)
Jan Kraner (Kaukaasia `12)
Kärt Käärst (Kaukaasia `12, Tansaania/Rwanda/Burundi `13, Halti `13)
Rain Käärst (Kaukaasia `12, Halti `13)
Veiko Orn (Ararat `13)
Kallle Konrad (Ararat `13)
Jaana Heinsalu (Halti ja Knivskjellodden `13)
Urmas Mand
(Halti ja Knivskjellodden `13, Kuuba ´14)
Jüri Uus
(Halti ja Knivskjellodden `13)
Veronika Varep (Kuuba ´14)
Rivo Varep (Kuuba ´14)
Margit Salmar (Aconcagua `15)
Ain Polma (Aconcagua `15)